pencere koruma filesi 2 mm 4x4 merkez hatay

Çocuklarınız İçin Pencerelere Güvenlik Filesi

Çocuklarımız bizim en değerli varlığımız. Çocuklarımızı evin içindeki ve dışındaki tüm tehlikelere karşı korumak bizim en önemli görevimiz.

Dışarıda; kötü insanlardan, doğal afetlerden, vahşi hayvanlardan ve diğer tehlikelerden devletin görevli personeli ile korumak mümkün. Ev içerisinde ise en büyük görev anne babalara düşüyor.

Peki; evdeki tehlikelerden bazıları nelerdir?

1-Elektrik prizleri
2- Aletlerin köşeleri
3-Balkonlar
4-Camlar
5-Kapısı kapandıktan sonra içeriden açılamayan aletler (çamaşır makinesi vb.)

Bu durumlarda neler yapılabilir? Prizler kapatılır. Aletlerin köşelerine Sünger yapıştırılır. Balkonlara file takılabilir. Ev aletlerinin kapıları çocuklar için kilitlenebilir. Camlar FİLE ile kapatılabilir. Cam ve balkon ölçülerini alıp uygun fiyata kaliteli file ile kaplatmalıyız.

Çocuklar; koltuk, kanepe ve sehpa gibi ürünlerin üzerine çıkıp camdan düşebilir. Bunu önlemenin tek yolu camları file ile kaplamaktır. Başka çaresi yok. Koltuk, kanepe, sehpaya kilit koymak mümkün değil.

Sonuç olarak; çocuklarımızın aşağıya düşmelerini önlemenin en önemli yolu camları ve balkonları FİLE ile kaplamaktır.
“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Toysmar İşbu blog sayfası aracılığı ile sunulan tavsiyelere dayanarak alınan/alınacak yatırım kararlarının ve yapılan/yapılacak alım satım vb. işlemlerinden ve bu işlemlerin olası neticelerinden Toysmar. herhangi bir surette sorumlu değildir.”

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim