Koruma fileleri; tüm evcil hayvanlarımızın iç ve dış mekanlarda güvenli hareket etmesini sağlamak üzere üretilen bir üründür. Değişik renk ve ölçülerde üretilebilir.

Evimizdeki en yakın dostlarımız kimlerdir.

• Kedi
• Köpek
• Tavuk
• Tavşan
• Kuş ve
• Balık için de hazırladığımız fileler doğal hayatın korumalı olarak sürdürülmesine katkı sağlar.

Evcil hayvanlarımız için üretilen koruma fileleri iç ve dış ortamlarda maksimum güvenlik sağlar.

Evcil hayvanlarınızın evinizin veya bahçenizin dışına çıkıp zarar görmelerini önler.

Doğal ve estetik bir görünüme sahip olan file modelleri;

– Balkon
– Bahçe
– Pencerelere özel olarak üretilmektedir.

Evcil Hayvanlar için Ev Güvenliği Koruma Filesi

File üretiminde ihtiyaca uygun göz açıklığı ve renk tercihi yapılabilir. İç mekanların yanı sıra dış mekanlarda da çevresel etkilere karşı dayanıklı olarak ürettiğimiz koruma fileleri, uzun yıllar kullanılabilir.

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Toysmar İşbu blog sayfası aracılığı ile sunulan tavsiyelere dayanarak alınan/alınacak yatırım kararlarının ve yapılan/yapılacak alım satım vb. işlemlerinden ve bu işlemlerin olası neticelerinden Toysmar. herhangi bir surette sorumlu değildir.”

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim