Kedi Güvenlik Filesi

Kedi Güvenlik Filesi yada kedi sinekliği, Evcil hayvan statüsünde en fazla yaşamımıza ortak olan hayvanların başında gelen Kediler oluşturdukları oyun içgüdüsü ve merakları sebebiyle özellikle yüksek evlerde ve yaşam alanlarında yaşayan dostlarımızın güvenliklerini sağlamak için kullanılabilecek en pratik, ekonomik, balkonda yada güvenlik riski oluşturabilecek tüm alanlarda hava akımını etkilemeyen Kedi Güvenlik Ağları göz açıklığı ve iplik türüne göre değişiklik göstermektedir. Kedi Filelerinde istenilen tüm ölçüler üretilmektedir. Peki montaj işlemi nasıl yapılır yada kedi filesi başka ne amaçlar için kullanılır bunu öğrenelim.

Kedi Filesi Nedir?

Kedi Filesi, Kedi Güvenlik Filesi, Balkon Filesi, Kedi Sinekliği olarakta bilinir. Kedi Filesinin Önemi başlıklı yazımızı okuyarak bu filenin önemini daha iyi anlayabilirsiniz. Kedi Filesi yada Balkon Filesi sinek yada kelebeklerin peşinden koşan kedilerin yüksekten düşme riskini önlemek için balkon yada pencerelere uygulanır. Aynı zamanda evinde küçük çocuğu olanlarda bu ağları tercih etmektedir.

Kedi Güvenlik Filesi Montaj İşlemi Nasıl Olmalı ?

Kedi Filesi daha önce ölçüleri alınmış olan alanın, çelik dübel, kanca veya piton kancalar ile 40-50cm aralıklarla uygun alanlara kancalar monte edilmelidir, sonraki aşamada mümkün ise çelik halat tüm kancalardan geçirilerek gerdirme işlemi sağlanmalıdır, Çelik halat yardımı olmadığı takdirde normal kancalara filenin öncelikle başlangıç ve bitiş noktaları bağlanmalıdır, Öncelikle başlangıç taraflarından bağlantının yapılması ürünün ölçülerinin tam ve eksiksiz gelmesi için önemli bir yer almaktadır. Başlangıç bölgelerinin bağlantıları yapıldıktan sonra diğer bağlantılarda yapılır ve ürün kullanıma hazır hale gelir.

Normal Sineklikler Güvenilir Değil Mi?

Kedilerin uygulayabilecekleri çarpma yada bir pati darbesi sineklikleri yerle bir edebiliyor. Bu sineklikler adı üstünde sineklere yönelik olduğu için çok kolay açılabilir. Dolayısıyla pek güvenli değil.
Normal sineklikler güvenilir olmadığı gibi ucuz ve güvenli olmayan kedi filesi adı altında satılan ürünlerde kediler tırmaladıkları zaman çok kolay yırtılabiliyor, Onları da daha güvenli bir ağ ile güncellemekte fayda var.

Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Toysmar / Akdefile, işbu blog sayfası aracılığı ile sunulan tavsiyelere dayanarak alınan/alınacak yatırım kararlarının ve yapılan/yapılacak alım satım vb. işlemlerinden ve bu işlemlerin olası neticelerinden herhangi bir surette sorumlu değildir.”

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim