merdiven boslugu ve galeri guvenlik filesi 4 mm 10x10 1

Okul Merdiven Filesi

Tüm okulların sınıfları katlar içerisinde yer almaktadır. Öğrenciler merdiven yardımıyla sınıflarına ulaşmasından dolayı çok katlı okullarda bazı güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Okul merdivenleri en tehlikeli bölümler olduğundan dolayı okul idaresi güvenlik filesi almak durumundadır. Okul merdiven filesi öğrencilerin düşmesini engelleyen en önemli unsur olup uygun fiyatlarla satılmaktadır. Okullarda merdivenlerin boşluğuna montajı yapılan her file gergin halde getirilmektedir.

Okul merdiven fileleri için Akde ailesine güvenerek okulunuzun daha güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Bizler firma olarak bu konuda size en büyük desteği sunabiliriz. Okul merdivenlerinden öğrencilerin sarkmasını önlemeliyiz. Bu fileler çeşitli renklerde imal edilmektedir.

Okul merdiven filesinin hepsi sık dokunmakta ve sağlam malzemeden üretilerek satışa sunulmaktadır. Gergin fileler öğrencilerin düşmesine engel olacağından dolayı her okulun normal ihtiyacı haline gelmiştir. Her öğrenci bu file sayesinde kendisini daha güvende hissedebilir.

Okul merdiven boşluklarını tabandan tavana kadar örülen fileler öğrencilerin düşmesine engel olacaktır. Ani düşmelere engel olabilen bu fileler TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Tüm file çeşitlerinin en doğru malzemelerle örülmesiyle merdivenlere uygulanan fileler tamamen hayat kurtarır niteliktedir. Her okul bu güvenlik fileleri ile her zaman daha güvende olmaktadır.

Büyük eşyaların merdiven boşluğundan atılmasına engel olmak, öğrencilerin bilerek veya bilmeyerek düşmelerine son vermek için bu fileler çok yaygın şekilde korunmaktadır.

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Toysmar İşbu blog sayfası aracılığı ile sunulan tavsiyelere dayanarak alınan/alınacak yatırım kararlarının ve yapılan/yapılacak alım satım vb. işlemlerinden ve bu işlemlerin olası neticelerinden Toysmar. herhangi bir surette sorumlu değildir.”

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim