Balkon Güvenlik Ağı Filesi
Balkon Güvenlik Ağı Filesi

Çanakkale Balkon Güvenlik Ağı Filesi

Balkon güvenlik ağı yüksek’ten düşmeyi önlemek, yırtıcı hayvanların içeriye girmesini engellemek için kullanılan koruma ağıdır. Ölümlere ve yaralanmalara sebebiyet vermemek için kullanılan güvenlik ağları konutlarda, evlerde, kamu binalarında, okullarda, hastanelerde, iş yerlerinde balkonların güvenliğini sağlatmak amacıyla kullanılmaktadır.

İnsanlar genellikle balkonlarına cam yada pvc gibi malzemeler kaplattırmaktadır. Bu tip kaplamalar genellikle ferah bir alan sağlamaz. Ancak balkona güvenlik ağı çektiğinizde çok daha ferah bir alan ve çok daha güvenli bir alan sağlamaktadır. İçeriden ve dışarıdan güvenliği sağlayan balkon güvenlik filesi istediğiniz zaman söküp daha sonra takabilirsiniz.

Balkon güvenlik ağı filesi kullanılmasındaki en büyük sebepler arasında geçmişten günümüze kadar ve günümüzde balkonlardan insanların, hayvanların düşmesi ile can kaybı yaşanmaktadır. Bu duruma en büyük çözüm güvenlik ağı’dır. Balkon güvenlik ağı Çanakkale dahil olmak üzere Türkiye’nin hemen her yerinde kullanılmaktadır.

Genel olarak koruma amaçlı kullanılan balkon güvenlik ağı filesi Akdefile firması olarak imalatını gerçekleştirerek müşterilerimize sunuyoruz. İmalatını yaptığımız balkon filesi ürünümüz yüksek kalite ve standartlara uygun olarak üretilmektedir. Aşağıda ürünümüzün özelliklerini okuyabilirsiniz.

Çanakkale Balkon Güvenlik Ağı Ürün Özellikleri

  • ISO, OHSAS ve CE Belgesine sahiptir.
  • Laboratuvarlarımızda darbe, çekme ve kopma testleri yapılmıştır.
  • İlgili yönetmelik ve Standartlara uygun üretilmektedir.
  • Makineler ile üretilmektedir.
  • Güneş ışınlarına, yağmurlara, deniz suyuna ve kötü hava koşullarına uygun olarak üretilmektedir.
  • Yanma ve kesme olmadığı sürece ürünlerimi 4 ila 6 yıl her türlü şartlara kadar dayanmaktadır.
  • Örgü sistemi kullanılarak üretilmektedir.
  • Düşme riski olan tüm boşluklarda ve yerlerde kullanılabilmesi.

Balkon Koruma Ağı Filesi Çanakkale

İmalatını ve satışını yaptığımı balkon güvenlik ağı filesi ürünümüz 2m, 5m, 10 metre olmak üzere istediğiniz ölçülerde kesimlerini yaparak hazırlıyoruz. Her türlü darbelere ve itmeye dayanıklı olan güvenlik ağı filesi ürünlerimizi balkonlarda, yeni inşaat yapılan binalarda kullanabilirsiniz. İnşaat’taki balkonlarda duran personelin ve evlerdeki balkonlarda çocukların, bebeklerin, yaşlıların, engellilerin güvenliği için kullanabilirsiniz.

Çanakkale Balkon güvenlik ağı filesi ürünlerimiz; 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm ip kalınlığı bulunmaktadır. İp göz aralıklarımız ise 2x2, 4x4, 5x5, 10x10 cm’dir. Özel olarak ta üretim yapabiliriz. Ürünlerimizi toptan yada istediğiniz sayı ve ölçülerde alabilirsiniz.

Türkiye’nin 81 iline balkon güvenlik ağı filesi gönderimi yapan firmamız Çanakkale'nin merkezi, Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice olmak üzere tüm ilçelerine imalatını yaptığımı balkon güvenlik ağı gönderimleri yapıyoruz.

Balkon Güvenlik Ağı Filesi Fiyatları

Akdefile olarak imalatını yaptığımız balkon güvenlik ağı ürünlerimizi Çanakkale’deki müşterilerimize çocuklarını ve sevdiklerini korumak amacıyla en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Piyasanın en uygun fiyatlarına gönderim yapan firmamız artan fiyatlara rağmen en ekonomik bütçe dostu fiyatları sunuyoruz. Yüksek kaliteli ve güvenlikli ip’ten üretilen ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Akdefile balkon güvenlik ağı filesi imalatında üretici firma olarak bizlere iletişim sayfasındaki bilgiler ile bizlere ulaşarak sipariş ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Akdefile balkon güvenlik ağı fiyatlarımız piyasanın en uygun fiyatlarıdır. Toplu alımlarda sizlere yardımcı olmaktayız.

En Çok Satan Ürün Kategorilerimiz

Balkon Güvenlik Ağı Filesi
Balkon Güvenlik Ağı Filesi
Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim