Havuz Güvenlik Filesi

Yüzme havuzu ağları, çocukların ve evcil hayvanların yüzme havuzunuza girmesini önleyen ve onları potansiyel zararlardan koruyan önemli bir üründür.. Çocukların hayatlarını kurtarmak için kanıtlanmış bir geçmişe sahip, kullanımı kolay ve nispeten düşük maliyetli güvenlik ürünüdür.Genelde polietilen ağ ile üretilmektedir. Yaklaşık 200 kiloya kadar dayanmaktadır. Bu kilo çocuklar için yeterli bir ağırlıktır.

Havuz sahipleri için güvenlik 1 numaralı öncelik olmalıdır. Havuz çitleri, ağ örtüleri ve otomatik örtüleri hayat kurtarıcı özelliğe sahiptir. Birçok insan için büyük bir çit veya örtüye sahip olmak ideal değildir. Kullanımı kolay, satın alınması ve bakımı uygun fiyatlı yüzme havuzu ağları, havuz güvenliği için en popüler ürünlerdir.

Havuz güvenlik filesi, özellikle küçük çocuklar olmak üzere herhangi bir kişinin yürümesini veya geçmesini zorlaştırmak için 5 cm açıklıklara sahiptir. Bir çocuk yüzme havuzu ağının üstüne düşerse, açıklıklar başlarının tamamen düşmesi için çok küçük olacaktır. Yüzme havuzları için ağların hafif ve çok yönlü olmasını özellikle kolaylaştırır. Böylece kolayca kurulabilir, kullanılabilir ve bakım yapılabilir En fazla 15 dakika vaktinizi alır.

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Toysmar İşbu blog sayfası aracılığı ile sunulan tavsiyelere dayanarak alınan/alınacak yatırım kararlarının ve yapılan/yapılacak alım satım vb. işlemlerinden ve bu işlemlerin olası neticelerinden Toysmar. herhangi bir surette sorumlu değildir.”

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim