Son yıllarda, tehlike arz edebilecek alanlarda olası tehlikelerden korunmak amacıyla güvenlik koruma fileleri ilk tercihler arasında olmaya başladı. Uygun file montajlarıyla birlikte inşaat vb. çalışma alanlarında, evlerimizin balkon, teras ve camlarında, vb. alanlarda güvenle hareket edebilme olanağı elde edilebilmektedir.

Güvenlik gibi hayati bir konuda kalite her zaman ön plandadır.  Bu anlamda üretimini yaptığımız tüm filelerimiz OHSAS, ISO, CE ve ÇEKME KOPMA laboratuvar kopmazlık belgelidir. Etrafı koruma filesinin yükünü çeken kenar iskoto halatlı olarak fileler teslim edilmektedir.

Filelerimiz iş güvenliği kanununun öngördüğü standartlarda, güneş ışınlarına, deniz suyuna ve dış hava şartlarına dayanıklı ipten, makine örgüsü olarak üretilmektedir. Filelerin mukavemeti yüksek olmakla birlikte iyi sonuç alabilmek için montajının teknik bilgi sahibi kişilerce sağlam yapılması gerekir.

 

Filelerimiz güvenlik ağı kullanımını gerektiren her alanda kullanılabilir.

1-) Merdiven boşluklarında (okullarda öğrencilerin ya da apartmanlarda çocukların merdiven boşluklarına düşmelerini önlemek için)

2-) Balkon, teras ve pencerelerde (çocukların, büyüklerin ve evcil hayvan düşmelerini engellemek için)

4-) İnşaatlarda (İnsan ve malzeme düşmelerinin engellemek, çalışanların güvenliğini sağlamak için)

3-) Depolama alanlarında (raflardaki malların düşmelerini engellemek için)

5-) Havuz üstlerini kapatmada (kullanılmayan havuzlarda oluşabilecek kazaları önlemek için)

6-) Halı saha üstlerinde (top sarfiyatını, zaman kaybını ve oluşabilecek gürültüleri önlemek için)

7–) Bağ ve bahçelerde (bahçelerinizi kuşlardan korumak için)

8-) Top Havuzu ve Trambolin çevrelerinde (oyun parklarında bulunan top havuzları ve trambolinlerin çevre güvenliğini sağlamak için).

Yukarıda belirtilen ve yine benzeri pek çok alanda ihtiyacınıza uygun filelerle çözümler üretilebilmektedir.

Whatsapp İletişim Whatsapp İletişim